

Zła nuta – może brzmi to jak "staro-koreańska-pieśń-miłosna". Oprócz tego, chyba jest w tym coś ze "Śniadania" Maneta. Myślę, że to może "Antiguernica" – obraz ku chwale miłości. Obraz, który mi dzwonił w głowie w czasie malowania tego obrazu to "La Paix" autorstwa Pabla Picasso:
Tutaj: https://musees-nationaux-alpesmaritimes.fr/picasso/en/collection/objet/la-paix
© Maciej Piotr Połczyński. CC BY-NC-ND 4.0.
© Maciej Piotr Połczyński.
CC BY-NC-ND 4.0.
Share a link!